Son dönemlerde tüm kripto paralara bakıldığında paha kaybetme eğiliminde olduklarını söyleyebiliriz. Aynı krizden etkilenen XRP kripto nakit birimi de yılın başından beri yaklaşık h oranında paha kaybetti. Ripple tarafından piyasaya sürülen XRP kripto nakit birimi düzenleyici ilişkileri yöneticisinin, İngiltere düzenleyicilerinden kripto nakit düzenlemeleri istemesinden sonra birdenbire %8.5 oranında paha kaybetti.

Şirketin düzenleyici ilişkileri yöneticisi Ryan Zagone talebiyle ilgili olarak Telegraph’a yaptığı açıklamada, “Artık daha çok kurallara ve müşteri kesimine ihtiyaç duyuyoruz. Bu nedenle düzenleyiciler tarafından alınan kararların uygulanmaya başlaması için çok doğru bir zaman.” dedi.

Ripple CEO’sundan Kritik Uyarı: Kripto Paraların Çoğu Batacak

Başlangıçta %8.5 oranında paha kaybeden XRP, ilk şokun atlatılmasından sonra bu kaybın bir kısmını art kazanarak %4-4.5 civarında kayıpla günü kapatacağa benziyor. Dilerseniz XRP’nin güncel değerine buradaki linke tıklayarak bakabilirsiniz. Her ne kadar paha kaybediyor olsa da, yeni düzenlemeler ve alacağı destekler sonrasında XRP ani bir atağa geçerek hızlı şekilde paha kazanmaya başlayabilir. Peki sizce sürekli paha kaybeden kripto paralar eskiden olduğu gibi kazandırmaya başlayacak mı?