Survivor 2018 sürprizlerle başladı. İlk sürpriz Survivor All Star takımından bir ismin Gönüllüler takımına geçmesi oldu.

Survivor 2018’de Acun Ilıcalı All Star takımından bir ismin Gönüllüler takımına geçeceğini açıkladı. Bu ad Hakan Hatipoğlu oldu. Böylece Survivor 2018 All Star takımında yer saha Hakan Hatipoğlu Gönüllüler takımına geçti. Gönüllüler takımında ise konseyde yapılacak olan oylamanın ardından bir kız yarışmacı Survivor All Starlar takımına geçecek. Böylece Survivor 2018’de her iki takım birbiriyle eşitlenmiş olacak.

İkinci sürpriz ödül…

Acun Ilıcalı Survivor 2018’de öbür sezonlardan farklı olarak yarışmacıların bu kez ilk oyunu ada için oynayacaklarını açıkladı. Buna göre daha evvel barınak için mücadele eden yarışmacılar bu kez daha ii olanakların olduğu ada için mücadele edecek. Buna göre kazanan takım daha iyi şartlarda yaşayacak. Bu olanaklardan biri barınaktaki yataklar olacak.

İşte değişiklik sonrası takımlar:

All Star takımı:

Adem Kılıççı, Damla Can, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan.

Gönüllüler takımı:

Anıl Berk Baki, Birsen Bekgöz, Cumali Akgül, Ecem Karaağaç, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Gizem Kurtulan, Hakan Hatipoğlu, Marcus, Melih Özkaya, Nevin Yanıt, Ramazan Kalyoncu, Yağmur Banda.

@[email protected]

@[email protected]